Železná Ruda 3:0 Spůle

08.06.2011 07:17

Železná Ruda B – Spůle  3 : 0 (0 : 0)

Ruda Pavel

V úmorném vedru v téměř v pravé poledne nastoupila mužstva ze stejným bodovým ziskem.V tomto utkání šlo zejména o to kdo si vytvoří lepší pozici do závěrečných kol.Podařilo se to domácím.První půle tomu nenasvědčovala.Utkání bylo hodně vyrovnané,obě mužstva si vypracovala několik střeleckých možností.Obě branky byly pro střelce zakleté.Nerozhodný stav 0:0 odpovídal průběhu prvního poločasu.

Ve druhém dějství se ovšem projevila větší vůle mladého kolektivu domácích.Vystupňovali tempo a hosté v tom vedru ztráceli síly.Domácí se prosadili v 57.min.Nedvěd zahrával trestný kop a štírek Ondřej Říha šikovně dorazil míč vyražený brankářem hostí (1:0).Tento hráč připravil i další branku,když v 69.min.utekl obráncům hostí a jeho střelu do tyče dotlačil do branky Filip Brož (2:0).Pro tohoto hráče ještě představení neskončilo.V 81 min.nezištně přihrál lépe postavenému Adamu Vörösovi,který střelou k tyči zvýšil na 3:0.Bylo to zasloužené, vítězné ,rozlučkové utkání před vlastním publikem.Hrací plocha v Železné Rudě podstoupí renovaci,proto poslední utkání odehrají naše mužstva v Hartmanicích.

Šedesát  diváků bylo naprosto spokojených nejen s tímto výsledkem,ale i postupem našeho A mužstva do OP. Utkání řídil s přehledem p.Koura .

Branky : 57..Říha Ondřej, 69.Brož Filip, 81.Vörös Adam. ŽK:0 : 2.