TJ Spůle 3 : 5 TJ Bezděkov "B"

05.09.2011 16:13

V 6. minutě otevřel skóre utkání po rohu střelou o tyč hlavičkující hrající trenér a kapitán domácího týmu Karel Lažánek. První branka utkání nabudila paradoxně spíše hostující tým, který začal mít zřetelnou převahu a po zásluze také Miroslav Břečka vyrovnal. K utkání nastoupili na čarách dva bývalí rozhodčí Pavel Kieweg a Štefan Haviar. Zatímco na jedné straně odpískal hlavní rozhodčí vše, co mu asistent odmával, tak ve 22. minutě při druhém gólu hostů se rozhodl nereagovat na signalizaci asistenta na čáře Kiewega a branku po ofsajdové pozici hráče Bezděkova zakončujícího do prázdné brány nečekaně uznal! Utkání se začalo “přiostřovat“ a rozhodčí ani nereagoval na hrubé urážky hráčů, které evidentně slyšel, ale karty neuděloval. A tak byla jen otázka času, kdy se mu řízení utkání vymkne z rukou. Stalo se tak ve 2. poločase, kdy hosté zaslouženě vedli po špatné hře domácích už 5:1. Po faulu domácího krajního obránce (ne však posledního hráče, jak uvádí komentář hostů) asi tak 8 metrů od poloviny hřiště došlo ke strkanici mezi faulovaným a faulujícím hráčem, do které se zapojil ještě 2. hráč hostů. V následné nepřehledné skrumáži hráčů odtrhával domácí hráč Petr Štefan onoho 2. hráče hostů (Josef LUKAČÍK). Oba jmenovaní obdrželi od rozhodčího po červené kartě, nikdo další i přes hrubé urážky a strkanice trestán nebyl. V této době bylo utkání herně vyrovnané, šance byly na obou stranách. Ke konci utkání měli navrch domácí hráči Spůle, kdy se střídajícímu hráči Miroslavu Vargovi podařilo dvěma góly zkorigovat skóre utkání a řekl si tak výrazně o zařazení do základní sestavy pro příští utkání. Domácímu týmu byly v průběhu 2. půle odepřeny 2 penalty (1 za faul na Josefa Dytrycha, 2. za ruku obránce hostů), kdy obzvlášť ruka obránce “lezoucího po čtyřech“ a hrajícího rukou byl vidět přes celé hřiště.

Sestava domácích – TJ Spůle: VARGA Mikuláš – HRNČÍŘ Bronislav, POHLREICH Josef, PETRŮ Jan Richard – FINTA Ladislav, BUREŠ Karel (KOZÁK Tomáš), LAŽÁNEK Karel (VARGA Miroslav), LEBEDA Jakub – DYTRYCH Josef, ŠTEFAN Petr, SOUŠEK František.