TJ Nalžovské Hory 1:4 TJ Spůle 1994 (0:3)

Branky: 84. Vlasák - 8. Soušek, 11. Zavřel, 35. Petr, 86. Soušek
ŽK: Vlasák - nikdo

Sestava: Štefan - Petrů, Dytrych, Hrnčíř - Lebeda - Finta, Lažánek L., Soušek, Petr - Kozák T., Zavřel  Střídali: Plánička, Lažánek K., Kozák L., Pohlreich

Do utkání lépe vstoupili hosté, když se hned při první standartní situaci v 8. minutě prosadil Soušek. O tři minuty později dostal míč do běhu Zavřel a navýšil hostující vedení. Ve 14. minutě bylo před domácím brankářem opět rušno, když byl Dytrychův centr těsně před brankářem tečován, bohužel mimo. Ve 22. minutě byl faulován hostujující Petrů a rozhodčí udělil domácímu Vlasákovi žlutou kartu. Ve 24. minutě se po Fintovo centru dostal k hlavičce Zavřel, ale zamířil nad. Ve 35. minutě byl ve vápně faulován Soušek a rozhdočí nařídil penaltu, kterou Petr s přehledem proměnil. Ve 40. minutě se ke střele dostal velmi aktivní Zavřel, jeho střelu brankář vyrazil, ale následná Souškova nahrávka skončila vyskoko nad bránou. V poločasové pauze udělal hostující trenér několik změn na hřiště se dostali: Libor Kozák za Fintu, Pohlreich za Lukáše Lažánka, Plánička za Zavřela a Karel Lažánek za Tomáše Kozáka. V 56. minutě se k volnému kopu dostal Dytrych a nastřlil pouze tyč! V 70. minutě se na hřiště dostal Zavřel vystřídal Pláničku. V 80. minutě zahrál ve velkém vápně rukou Pohlreich a sudí nařídil penaltu, kterou hostující brankář Štefan krásně vykryl. V 84. minutě se trefil domácí Vlasák. V 86. minutě vrátil Spůli trojgólové vedení Soušek, který dorazil do prázdné branky střelu Dytrycha. Do konce hrací doby se již nic neudálo a utkání skončilo výhrou Spůle 1:4. Nejlepším hráčem na hřišti byl jednoznačně spůlský golman Štefan, který předvedl hodně dobrých zákroků a navíc chytil penaltu.