Spůle opět remizovala

01.04.2012 09:16

Bezděkov "B" vs. TJ Spůle: 1:1

Tento zápas byl stejně jako na podzim plný napětí a šarvátek. Již ve 20. minutě se do pěkného úniku dostal Zavřel, branku bohužel minul. Po odkopu byl likvidačně zezadu sundán domácím kapitánem, což špatně odneslo Zavřelovo koleno i přesto, že měl ortezu. Zavřela vystřídal Kieweg. Ten se na začátku druhého poločasu prosadil a hosté se dostali do vedení 0:1. Od 75. minuty uzavřeli domácí hosty na jejich půlce i nadále probíhaly mezi hráči šarvátky záměrně vyprovokovávané ze strany domacích. V 85. minutě bylo po střele Zhavakina vyrovnáno. Do konce zápasu se již nic nestalo.

Branky: Zhvakin Aleksandr - Kieweg Pavel

ŽK: 1:3

Sestava Bezděkova "B": Nadymáček - Karlubík M., Souček, Hlaváček, Karlubík K. - Grassl, Tuček, Čížek, Zima Ioan-ovidiu - Martínek, Břečka. Do hry naskočili: Lukačík, Novák, Zhvakin

Sestava Spůle: Varga Mik. - Hrnčíř, Pohlreich, Dytrych, Petrů - Kozák T. - Lažánek L., Soušek, Lažánek K., Formánek - Zavřel. Do hry naskočili: Kieweg P., Petr, Kozák L., Bureš