SK KLATOVY 1898 "B" - TJ SPŮLE  9 : 0 (3 : 0)

Branky : Lužný 3, Lukeš M., Šlechta, Kodýtek, Hošek, Homolka, Vacovský
ŽK: Soušek

Sestava Klatovy B : Opl - Ježek, Hošek, Šlechta, Homolka - Bilíček, Vacovský, Skala, Brož J.(55. min. Rendl) - Lužný, Lukeš M. (46.min. Kodýtek)
Sestava Spůle: Varga - Finta, Pohlreich, Petrů - Hrnčíř (68.min. Štefan P.) - Kieweg (76.min. Kozák L.), Lebeda, Soušek (46.min. Lažánek K.), Petr - Štefan L., Formánek

Report:

23.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Lužný
28.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Lukeš
31.min.- Největší spůlská šance v první poločase, když nahrávka jednoho z klatovských obránců brankáři odskočila a musel jí vytahovat na rohový kop.
37.min.- První žlutá karta pro hosty potrestán je Soušek.
41.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Šlechta

45.min. První poločas skonči! SK Klatovy 1898 "B" 3:0 TJ Spůle
46.min.- Střídání v obou celcích. U domácích odstupuje zraněný M.Lukeš a nahrazuje ho Kodýtek. Na straně Spůle odstupuje Soušek a nahrazuje ho K.                  Lažánek.
51.min.- Největší spůlská šance v zápase, když L.Štefan napřáhl z 30 metrů a nastřelil břevno!!
53.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Kodýtek
55.min.- Druhé střídání domácích Rendl vystřídal J.Brože.
56.min.- Další šance Spůle, Formánek zamířil těsně vedle.
58.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Homolka
60.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Lužný
68.min.- Druhé střídání hostí odstoupil Hrnčíř místo něj přišel P.Štefan.
76.min.- Třetí střídání Spůle odstoupil Kieweg naskočil L.Kozák.
82.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Homolka
84.min.- Nařízena penalta proti Spůli, když fauloval Petrů.
84.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Lužný
87.min.- Klatovy právě vstřelili branku! Střelec: Hošek
90.min.- Utkání skončilo výhrou klatovského "béčka" 9:0. Utkání s přehledem řídila Tereza Hessová.