Rozhodčí : Pastyřík
Diváků : 70
ŽK: 0 - Kozák T., Dytrych

Sestava: Varga (74.min. Plánička) - Petrů, Dytrych, Hrnčíř - Lebeda - Lažánek L., Kieweg (50.min. Štych), Formánek, Kozák T. (68.min.Pohlreich) - Petr, Soušek

Domácí drželi spůlské hráče celý poločas na jejich polovině, ale vetšími šancemi z brejků zahrozili spůlští hráči. Jmenovitě Petr, který se v 10. minutě dostal do tutové šance po centru Formánka, ale trefil jen bolešinského brankáře. Další velkou šanci Spůle měl na hlavě opět velmi aktivní Petr, který po Dytrychově centru trefil břevno. Do konce poločasu se již žádná větší šance nezrodila. Domácí i ve druhé půli tlačili hostující hráče na jejich polovině. V 73. minutě se domácí hráči dočkali branky, když Zahálka dobíhal míč a skluzem šel do souboje s brankářem Vargou, který po tomto souboji musel střídat. Do brankářského vybavení se poté oblékl Petrů. Po této brance se Spůle odhodlala k náporu, ale žádnou branku nevytěžila, proto utkání skončilo výhrou Bolešin 1:0.